contact-us

לייעוץ ומידע נוסף מלאו

את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם:

  ייעוץ שינה

  הורים יקרים, ידעתם שהפרשת הורמון המלטונין (הורמון השינה) מתחילה סביב גיל 9 שבועות? כן, כן שמעתם נכון. יש הסבר לכך שתינוקות לא ישנים, והוא הסבר פיזיולוגי המסביר את אי היכולת להבדיל בין יום ללילה. יחד עם זאת, הורים רבים שופטים עצמם על תפקוד לקוי לטענתם, סביב השינה של היקרים לנו מכל. אין מתכון קסם, אין תרופת פלא, אבל כן יש טיפים שיכולים לסייע, כן ניתן ללמוד להכיר את תינוקכם ואתכם ולהבין יחד בתהליך קשוב של ייעוץ שינה מה הם הצרכים שלכם. אם אתם מחפשים מומחית לשינה, אני הכתובת. חן אסיאו- מתמחה בלגרום לתינוקכם ללכת לישון בכיף ולהירדם באופן עצמאי ביום ובלילה.

  תהליך שינה ברובו עוסק בהדרכת הורים, להעניק לכם ההורים כלים ובטחון להתמודדות בהרדמות וביקיצות במהלך הלילה. תהליך שינה הוא אישי ונבנה לפי מטרות ההורים. בכל תהליך הורים יתמודדו אחרת עם סיטואציות ולכן יש חשיבות לליווי מקצועי במהלך התהליך על מנת להשיג את התוצאות המיטביות.

  התהליכים שאני מלווה מבוססים על – פי שיטת לילה טוב. שיטת לילה טוב מעניקה מענה תמידי לבכי, מחזקת את תחושת הביטחון של ילדכם ומעצימה את תחושת המסוגלות שלהם. התהליך כולל פגישת אבחון, הכנת תכנית מותאמת וליווי טלפוני לכל אורך התהליך.

  השירות ניתן בכל הארץ עבור גילאי 5 חודשים עד 5 שנים.

  לייעוץ ומידע נוסף מלאו

  את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם:

   שירותים נוספים

   למי מתאים ייעוץ שינה?

   ייעוץ שינה מתאים להורים שילדיהם מתמודדים עם קושי בכניסה לשינה, קושי בהרדמות, יקיצות מרובות וגורמי תלות. כבר בשנת החיים הראשונה ילדכם רוכשים הרגלי שינה. הפרשת הורמון השינה (הורמון המלטונין) מתפתחת ועולה בגיל ארבעה חודשים, לכן ההמלצה היא שלא לדחוק בטבע ולהתחיל את הייעוץ רק לאחר פרק זמן זה. מעבר לכך, הייעוץ מתאים גם לילדים גדולים יותר הזקוקים לכך, סביב שינויים באורח החיים לדוגמה. ייעוץ שינה מתאים להורים שפתוחים לרכוש כלים חדשים ולעבוד יחד בדרך קשובה ומקצועית. הורים רבים חוששים כי עירוב של אשת מקצוע הוא כמו הודעה בכישלון. לעתים, אני שומעת אימהות אומרות "איך זה יכול להיות שאני לא מצליחה להרדים את הילד שלי, ואישה זרה כן?". חשוב שתבינו שאין דרך אחת, אין הוקוס פוקוס, יש עבודה קשובה ונינוחה לקריאת הילד והבנת הדרכים הנכונות להרגיעו עד למצב מנוחה. זכרו כי שהתינוק שלכם לא ישן, הוא לא עושה לכם "דווקא", אלא מסמן לכם על מצוקה ובאופן הזה מתקשר איתכם. יחד איתי תלמדו כיצד להקשיב לסימנים, להרגיע מצוקות ושינויים ולסייע לסגל הרגלי שינה מיטיבים.

   שיטות

   יש שתי אסכולות מרכזיות בתחום ייעוץ שינה לתינוקות. על פי גישה אחת עלינו להרדים את ילדינו, אך להיות קשובים לצרכיהם ולהרגיע בכי של מצוקה. הגישה השנייה גורסת כי עלינו לעבוד עם ילדינו על רכישת הרגלי שינה בכל מחיר, כך שגם במצב של מצוקה לא נסייע לילד ונוציא אותו מהמיטה כשהגיעה שעת השינה. מחקרים מראים כי בשעת בכי הגוף נכנס לסטרס, לכן יש קושי רב בהירדמות. כשההורים מתעלמים הקושי לא נפתר. אני עובדת בגישה קשובה שמטרתה לראות את צרכי התינוק ומתן כלים ליצירת שלווה עבור התינוק והוריו. חן אסיאו- יועצות שינה מומלצת, מחכה לצאת יחד אתכם לדרך חלומית שתלמד את ילדכם להירדם באופן עצמאי ולהיכנס לשינה טובה ורגועה.

   ייעוץ שינה לתינוקות

   הורים לתינוקות בשנת חייהם הראשונה, מבינה היטב את העייפות שאתם נתונים בה. לא משנה כמה נערכים לבואו של התינוק לעולם, כמה מתרגשים ומצפים לקראתו, עדיין מדובר בתהליך הסתגלות קשה, עבור התינוק ועבור ההורים. כאשר אתם לא ישנים פרק זמן ממושך, או שאיכות השינה שלכם ירודה עשוי להיגרם נזק לבריאות הפיזית והמנטלית. ייעוץ שינה לתינוקות יכול לסייע ברכישת כלים לרוגע וביכולת סיוע להורים להקנות הרגלי שינה מיטיבים עבור הילוד. אל תישארו עם זה לבד, חן אסיאו- יועצת שינה, הכתובת שלכם להגיע אל תינוקכם בשקט ושלווה.

   כל הפרטים על ייעוץ שינה לתינוקות

   ייעוץ שינה לתינוקות הוא תחום התמחות ייעודי בזירת השינה. במהלך השנים למדתי והכרתי מגוון טקטיקות וטכניקות הנועדו לסייע לתינוק להירדם ולקיים שגרת שינה. יחד עם זאת, חשוב להדגיש כי אין קסמים, אין קיצורי דרך ואין פתרונות סרק- חשוב ללמוד להכיר את ההורים והתינוק על מנת להתאים גישה מדויקת למשפחה. כלל הכלים שיירכשו בייעוץ יהפכו אתכם ליועצים הטובים ביותר, ותוכלו להשתמש בהם לפי הצורך. אם אתם רגע לפני להרים ידיים, תנו לנו לעצור אתכם. מדובר בחוויה טבעית עבורכם ועבור היקר לכם מכל.

   יתרונות

   יועצת מתחום ייעוץ שינה לתינוקות יכולה לסייע לכם לסגל הרגלי שינה טובים לתינוקכם, הרגלים שילוו אותו. הכלים שתרכשו הם כלים שתוכלו להשתמש בהם אחר כך במגוון סיטואציות ולהפוך בעצמכם ליועצי השינה של ילדיכם. בנוסף, ניתן ורצוי לסייע לתינוקכם לסגל הרגלי שינה על מנת לחסוך לכם מעט מהעייפות הקשה שמלווה את שנת החיים הראשונה של ילדכם וגם אחריה. עדיף לעשות זאת בתיווך כדי ללמוד כיצד לעשות זאת באווירה נעימה, קשובה ומלאת אהבה. יש לא מעט רגעים קשים בהורות, זה הזמן לקחת תיווך ולנסות להקל על החוויה ולקבל את המקסימום עבורכם ועבור תינוקכם. חן אסיאו- יועצת שינה המתמחה בגילאי הינקות. באווירה קשובה, נעימה ומכבדת, נבין יחד את צרכי התינוק שלכם. בדרך של שיתוף פעולה מלא נוכל לרכוש כלים להרגעה המתאימים במדויק לכם ולתינוקכם, אז קדימה זה הזמן לעשות את הצעד הראשון לעבר שינה טובה יותר.

   ייעוץ שינה לפעוטות

   לרוב אנו שומעים על יועצות שינה המסייעות להורים לתינוקות רכים בשנת החיים הראשונה. יחד עם זאת, גם בגילאים מאוחרים יותר יכולים ילדכם להזדקק לסיוע חיצוני בסיגול הרגלי שינה נאותים. הרבה פעמים, דווקא בגילאים מעט מתקדמים יותר, חווים ההורים תקופות קשות סביב הבחירה לקחת ייעוץ שינה לפעוטות. זה נראה כמו חזרה אחורה, עצלנות, מרד ועוד תחושות לא נעימות. בואו נבין יחד מה הן הסיבות שהפעוטות עשויים לא לישון טוב ולהזדקק לסיוע מסוג זה. אם אתם מחפשים כלים ליצירת הרגלי שינה טובים יותר בקרב ילדיכם, אני כאן בשבילכם. חן אסיאו- עוזרת לכם עם הפעוטות. במגוון צעדים קלים וקשובים, תוכלו גם אתם לעזור לילדיכם ולעצמכם לישון טוב יותר.

   ייעוץ שינה לפעוטות – כל הפרטים

   פעוטכם עשויים לשנות את אופי שנתם בהתאם לשינויים המתרחשים בחייהם. בין אם מדובר בהצטרפות של אח קטן למערכת המשפחתית, מעבר לגן חדש, בחינת גבולות של ההורים ועוד. בגיל הפעוטות ילדכם חווים את הנפרדות מכם ומתחילים אט אט לפתח עצמאות בתחומים שונים. בשלב זה האתגר ההורי הוא לפתח סמכות מיטיבה, אך לעתים בחינת הגבולות של ילדכם מתגלה כמשימה לא פשוטה. במקום לפתח תחושות של ייאוש, חשש, תסכול ושיפוט עצמי, אפשר לפנות לאשת מקצוע מומחית ולקבל כלים. תוך מספר פגישות קשובות ומקצועיות, תוכלו לחוש בהבדל. ייעוץ שינה לפעוטות עשוי לסייע לכלל בני הבית לרכוש כלים להרגעה ולשינה טובה יותר. תהליך זה משנה חיים עבור חלק מההורים אשר התרגלו להסתובב בעולם בעייפות מצטברת.

   תהליך עם תוצאות

   ייעוץ שינה לפעוטות אינו קסם ואין מתכון יחיד כיצד לפעול. יחד עם זאת, לימודים ושנים של ניסיון מקצועי מובילים ליצירת ארגז כלים זמין ונוח עבור ההורים, אשר ניתן ללמוד בקלות ומהירות. עבור כל פעוט נתאים את הגישה באופנים שונים, נתייחס לאני מאמין שלכם, ההורים, וגם לצורכי ילדכם בטקטיקות ההרגעה ובגישה שנבחר. ניתן ואף רצוי להפוך את זמן ההשכבה לזמן משפחתי, נעים ורגוע, ולא לזמן של מאבקים אינסופיים. אם זה נשמע לכם טוב, אני כאן עבורכם- חן אסיאו, יועצת שינה מומחית. בתהליך קשוב ואדיב נלמד יחד את הצרכים והרצונות שלכם ושל הפעוט ונצא לדרך משותפת.

   ייעוץ שינה לילדים

   לא אחת נשמע מהורים כי זמן ההשכבה בבית הוא סיוט עבורם. אם זה סיוט עבור ההורים, נשמע שאנחנו כבר יודעים שזה סיוט גם לילדים. ילדינו עלולים להתמודד עם מגוון תסמינים המקשים עליהם ללכת לישון. לתופעה זו סיבות רבות ומגוונות. המאבקים לפני השינה מתישים את הורים ומוסיפים אדרנלין לסיטואציה המורכבת, כך שנוצר מעגל בו נשחקת הסמכות ההורית. אם זה נשמע לכם מוכר, ייתכן ואתם זקוקים למתמחה בתחום ייעוץ שינה לילדים.

   חן אסיאו היא הכתובת שלכם! עם שנים של ניסיון מקצועי, נמצא יחד כלים להרגעת ילדכם שיסייעו להם להירדם באווירה נעימה ורגועה יותר.

   ייעוץ שינה לילדים – כל מה שרצית לדעת

   אם ילדיכם מקיימים סוג של מרד לפני השינה, לא מקשיבים לכם,  מגלים פחדים לפני השינה, או חוויתם לאחרונה שינוי משמעותי- כל אלו יכולים להסביר למה אתם זקוקים למומחית בתחום ייעוץ שינה לילדים. כאמור, הסיבות רבות ומגוונות, ולעתים אף נסבור כי אין סיבה כלל ועדיין אפשר לחפש יחד פתרונות מיטיבים. התפיסה היא, כי ממש כמו בינקות, גם בגיל הילדות ילדכם מביעים מצוקה מסוימת באמצעות האקט של התחמקות משינה. מצוקה זו עשויה להתבטא במגוון דרכים אך חשוב שתהיו ערים וקשובים לה. הממשק בזמן כיבוי אורות מתואר בידי הורים רבים כממשק קשה, שהם חסרי אונים בתוכו. ניתן לפתור בעיות אלו מהשורש באמצעות סיגול טכניקות הרגעה התואמות את ערכי הבית ואופי הילד. מדובר בתהליך הכולל פגישת ייעוץ ראשונית, פגישת אבחון, מתן כלים לתרגול בשגרה ורכישת דרכי פעולה אחרות במידת הצורך. עליכם להיות סבלניים, אבל אל תישארו עם זה לבד.

   פנו למומחים

   חן אסיאו- יועצת שינה המתמחה בבעיות שינה החל מגיל הינקות ועד לילדות. זכרו כי מדובר בתהליך, אין פה קסם או מתכון פלאי שאחריו מיד ילדיכם יישנו בשלווה. אם אתם חווים תחושות של תסכול ואכזבה, אפשר ואף רצוי לקיים שינוי שישפר רבות את איכות חייכם ואת איכות חייהם של היקרים לכם מכול. בואו נצעד יחד לעבר דרך שלווה יותר.

   תפריט נגישות